Bezpłatne szkolenia „Kodeks pracy po zmianach od 2016 r.” dla firm2016-01-20  
We wtorek i środę, tj. 09 i 10 lutego br. o godz. 9:00  zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu prawa pracy zatytułowanych: „Kodeks pracy po zmianach od 2016 r.”
Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi instytucjami Prawa pracy od strony praktycznej, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji spornych, które najczęściej rozpatrywane są przez Sądy pracy, a nadto ze szczególną uwagą poddawane są kontroli przez PIP. Podczas szkolenia uczestnicy poznają skuteczne narzędzia pozwalające na zabezpieczenie interesu pracodawcy, a także skuteczne i zgodne z prawem metody egzekwowania obowiązujących przepisów. Podczas szkolenia omówione zostaną ostatnie zmiany w przepisach.
Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.
Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.
W załączeniu program szkolenia i karta zgłoszeniowa.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do środy , 3 lutego br. na adres:  a.andrys@powiatwolsztyn.pl   lub tel. 68 384 56 28.
Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji