Strona działa dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Wolsztynie

Home Historia Powstania Publikacje Powstanie w internecie Klub młodzieżowy Archiwum Cele TPPW Linki Kontakt Autorzy
 
 

 

 

 

mgr Antoni Fornalski

Emerytowany dyrektor Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie, laureat nagrody Dobosz Powstania Wielkopolskiego 2008,  prezes koła TPPW w Przemęcie,  członek Zarządu Głównego TPPW, odznaczony odznaką honorową  "Wierni Tradycji" za zasługi w upowszechnianiu wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

 

mgr Zbigniew Kowalewicz

Prezes koła TPPW nr 2 w Wolsztynie, członek Zarządu Głównego TPPW, historyk -regionalista

 

mgr Dariusz Poszwiński

Prezes koła TPPW w Siedlcu, nauczyciel historii w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Kopanicy, członek Zarządu Wojewódzkiego TPPW, współpomysłodawca powstania tej strony.

mgr Waldemar Warciarek

Nauczyciel historii, współpomysłodawca powstania strony i jej administrator.

tel. dom. 065/5497202, e-mail tel. dom. 068/3842681 tel. praca 068/3840585, e-mail e-mail
 
 

 

Członkowie kół w Powiecie Wolsztyńskim

 
 

 

Koło nr 2 w Wolsztynie

 

Kowalewicz Zbigniew - prezes Koła TPPW w Wolsztynie

Szymon Ptak - wiceprezes koła

Sobisiak - Zając Wiesława - sekretarz koła

Sander Maja - skarbnik koła

Rokoszewski Hubert - członek zarządu koła

Warciarek Waldemar - członek zarządu koła

 

1.  Adamczak Aleksander

2.  Artwiński Zbigniew

3.  Ceglarek Stanisław

4.  Chwalisz Zofia

5.  Czeszak Franciszek

6.  Gajska Tadeusz

7.  Gałęziowska Maria

8.  Idziorek Magdalena

9.  Ignaszewski Waldemar

10. Jastrzębski Gerard

11.  Jarzyna Kazimierz

12.  Kania Hanna

13.  Kotlińska Hanna

14.  Koziołek Jan

15.  Kowalewicz Robert

16.  Krawczyk Kazimierz

17.  Kurka Janina

18.  Kurp Ryszard

19.  Kurpisz Czesław

20.  Kusiak Jan

21.  Laskowski Marek 

22.  Małecki Jakub

23.  Matuszkiewicz Stefan

24.  Mazurek Łucja

25.  Nowak Kazimierz

26.  Nowak Jerzy

27.  Orzechowska Anna

28.  Orzechowski Maciej

29.  Orzechowska Monika

30.  Orzechowski Robert

31.  Piechocki Marcin

32.  Piechocki Mateusz

33.  Przymuszała Maria

34.  Rajman Ireneusz

35.  Rogoziński Andrzej

36.  Sadowski Bartosz

37.  Sitkowska Hanna

38.  Słomiński Jan

39.  Stachowiak Stefan 

40.  Szczerkowska Zofia

41.  Szczerkowski Ignacy 

42.  Świetlińska Eugenia

43.  Tarnawska – Wach Lidia

44.  Tomczak Maria Magdalena

 

Koło  w Siedlcu

 

Poszwiński Dariusz - prezes koła TPPW w Siedlcu
Śmiałek Marian - wiceprezes koła
Mąkosa Zofia - sekretarz koła
Mikulska Irena - skarbnik koła

 

1.  Adamczak Teresa

2.  Beyga Antoni

3.  Cukier Adam

4.  Kaźmierczak Andrzej

5.  Krawczyk Czesława

6.  Leśnik Władysław

7.  Łakomy Stefan

8.  Mąkosa Tadeusz

9.  Pilarski Jan

10. Piosik Stanisław

11. Rosińska Teresa

12. Skoczek Stanisława

13. Szpoper Maria

 

 

 

Koło  w Przemęcie

 

Antoni Fornalski - prezes koła TPPW w Przemęcie

Dorota Gorzelniak - wiceprezes koła TPPW w Przemęcie

Iwona Rogozińska - skarbnik

Alina Napieralska - sekretarz

 

1. Anglart Leszek

2. Józefowska Jadwiga

3. Kozłowski Ireneusz

4. Klecha Zenon

5. Kliem Gertruda

6. Majer Bernadeta

7. Matejaszek Stanisław

8. May Stanisław

9. Pohl Halina

10. Szczepaniak Agnieszka

11. Szymanowska Anna

12. Wróblewska Barbara