Nagrody za osiągnięcie wybitnych wyników sportowych
2016-12-19
Dnia 15 grudnia br. podczas Sesji Rady Powiatu Starosta Wolsztyński Janusz Frąckowiak wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Wolsztyńskiego Andrzejem Witą wręczyli sportowcom i trenerom nagrody za osiągnięcie wybitnych wyników sportowych zgodnie z treścią Uchwały Rady Powiatu Wolsztyńskiego nr IX/59/2015 z dnia 29 czerwca 2015 r.
Podczas grudniowej sesji nagrodzeni zostali zawodnicy i trenerzy:
 Klubu Sportowego KUK – SON PAWŁOWICE -  Damian Sadowski – trener oraz Wiktor Mikołajczak – za zdobycie brązowego medalu na XXXV Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim,
UMKS Zryw Wolsztyn  - Marek Szymankiewicz oraz Piotr Kubaczyk – trenerzy,
Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego - Jan Szczyglewski –trener, Jeremi Zimny – za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski w Sprincie Żeglarskim, III miejsca w Pucharze Polski oraz III miejsca w Mistrzostwach Polski Klas Olimpijskich. Ponad to zawodnik zdobył III miejsce w Pucharze PZŻ, II miejsce w Nord Cup i XIX miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Barcelonie, Bartosz Ptak – za zdobycie I miejsca w Pucharze Polski. Ponad to zawodnik zdobył IV miejsce w Pucharze PZŻ, I miejsce w Nord Cup, IV miejsce w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich, I miejsce w Pucharze Pomorza Zachodniego, I miejsce w Pocuarze Komandora AZS i I miejsce w Mistrzostwach Warszawy
Krzysztof Matysik – za zdobycie I miejsca w Pucharze Polski oraz II miejsca w Mistrzostwach Polski. Ponad to zawodnik zdobył I miejsce w Bałtyckim Pucharze Klas, I miejsce w Wolsztyńskim Tygodniu Żeglarskim, I miejsce w Pucharze PZŻ i I miejsce w Nord Cup.
Wszystkim wyróżnionym pogratulowali także Wojciech Jankowiak Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Zofia Szalczyk Przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 13972271      online: 3
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt