Organizatorzy Parafiady Regionalnej w Wolsztynie w gronie laureatów
2017-11-09
Tradycyjnie w listopadzie na warszawskich Siekierkach odbywa się Jesienne Spotkanie Parafiadowe Partnerów Regionalnych. Celem spotkania jest podsumowanie bieżących działań, przedstawienie planów na przyszły rok, a także rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej. W 2017 r. w ramach programu „Parafiadowe Imprezy Regionalne" odbyły się w całym kraju 23 parafiady, w których udział wzięło w sumie ponad 12,5 tys. uczestników. Organizatorzy każdego przedsięwzięcia oceniani są pod względem realizacji programu wychowawczego, ilości konkurencji sportowych i konkursów, współpracy z samorządem lokalnym i parafią, współpracy ze Stowarzyszeniem, współpracy z lokalnymi mediami, terminowości i poprawności sprawozdań i dopełnienia wszystkich wymagań stawianych przez Stowarzyszenie Parafiada oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Miło nam poinformować, że po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. M. Drzymały w Wolsztynie została laureatem Konkursu na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej. W tegorocznej edycji zajęliśmy zaszczytne II miejsce, III miejscem podzielił się Płońsk i Oborniki Wlkp., a niepokonane okazało się zaprzyjaźnione z nami Bukowno. Gratulacje!!!
Wszystkim, którzy pomogli w organizacji XIII Parafiady Regionalnej w Wolsztynie, składamy serdeczne podziękowania. Jednakże szczególne podziękowania za wsparcie kierujemy do Proboszczów wolsztyńskich parafii, samorządu gminnego oraz powiatowego.


Koordynator: Elżbieta Weiss

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 15244810      online: 2
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt