Wyróżnione organizacje w Konkursie Jakości
2019-03-04
Z przyjemnością informujemy Państwa o sukcesie przedsiębiorstw z Powiatu Wolsztyńskiego, które dzięki osiągnięciom w doskonaleniu oferowanych produktów i usług znalazły się wśród laureatów wyróżnionych certyfikatem jakości „PRIMUS NOMINATUS”, organizowanym przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu. Cieszy fakt, że w grupie laureatów wyróżnione zostały organizacje, które po długotrwałej i wieloetapowej weryfikacji spełniły wymagające kryteria stawiane najlepszym podmiotom życia gospodarczego i publicznego.
Do wyróżnionych firm należą:
  • Hit Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. Z o.o. Sp. k. w Wolsztynie : Certyfikat za jakość usług logistycznych i transportowych realizowanych w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy oraz pracowników o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i zawodowych
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „Europpol” Export -Import Paweł Witkowski : Certyfikat za dbałość o wysoką jakość produkcji, skupu, konfekcjonowania świeżych oraz suszonych warzyw, owoców i runa leśnego.
Podziękowanie za promowanie gospodarki naszego powiatu, życzenia dalszego rozwoju firmy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym złożyli Starosta Wolsztyński Jacek Skrobisz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Wolsztyńskiego Janusz Mrozkowiak.

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 16766819      online: 1
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt