Udane starty wolsztyńskich kajakarzy w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski2021-10-12 08:16:00

Na poznańskiej Malcie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski, w których startowało 20 klubów z Polski i dwa niemieckie. Jak nas poinformował prezes Zrywu Wolsztyn Marek Szymankiewicz, nasi kajakarze w punktacji drużynowej uplasowali się na wysokim trzecim miejscu, ulegając tylko Posnanii Poznań i AZS AWF Poznań. Wolsztynianie zdobyli sześć złotych, cztery srebrne i trzy brązowe medale. Na wyróżnienie zasługują: Mateusz Kaźmierczak (dwa złote), Kacper Jastrząb (dwa srebrne), Mateusz Majza (złoty i brązowy), Kinga Chojnacka (dwa złote), Natalia Szczepaniak (złoty i brązowy). Miłą niespodziankę sprawił młodzieżowiec Damian Liskowiak, który w K-1500 m zdobył srebrny medal przegrywając tylko z zawodnikiem z Niemiec, wicemistrzem świata U-23.