Lp.
|
Dyscyplina
|
Termin
2021/2022
|
Miejsce zawodów
2021/2022
|
1.
|
Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców
|
21.09.2021r.
Godz. 12.00
|
MOSiR Stadion Wolsztyn
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
2.
|
Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dziewcząt i chłopców
|
13.10.2021r.
Godz. 11.00
|
MOSiR Wolsztyn – Pływalnia
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
3.
|
Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców
|
26.10.2021r.
Godz. 9.00
|
SP 2 Wolsztyn
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
4.
|
Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców
|
12.10.2021r.
Godz. 9.00
|
MOSiR Wolsztyn
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
5.
|
Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt
|
21.10.2021r.
Godz. 9.00
|
SP Siedlec
poczta@zspigsiedlec.pl
68 384 85 22
|
6.
|
Mistrzostwa w Unihokeju chłopców
|
21.10.2021r.
Godz. 9.00
|
SP Siedlec
poczta@zspigsiedlec.pl
68 384 85 22
|
7.
|
Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
|
11.10.2021r.
Godz. 9.00
|
SP Przemęt
|
8.
|
Mistrzostwa w piłce nożnej halowej chłopcy
|
09.12.2021r.
Godz. 9.00
|
MSS Świtezianka
mosir@wolsztyn.pl
68 384 56 56
|
9.
|
Indywidualne Mistrzostwa w warcabach Klasycznych dziewcząt i chłopców
|
15.03.2022r.
Godz. 9.00
|
WDK Wolsztyn
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
10.
|
Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt
|
18.03.2022r.
Godz. 9.00
|
SP Siedlec
poczta@zspigsiedlec.pl
68 384 85 22
|
11.
|
Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców
|
03.03.2022r.
Godz.
|
SP2 Wolsztyn
mosir@wolsztyn.pl
68 384 56 456
|
12.
|
Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt
|
24.03.2022r.
Godz. 9.00
|
SP Mochy
|
13.
|
Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców
|
10.02.2022r.
Godz. 9.00
|
SP Mochy
|
14.
|
Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt
|
17.03.2022r.
Godz. 9.00
|
MSS Świtezianka
mosir@wolsztyn.pl
68 384 56 56
|
15.
|
Mistrzostwa w koszykówce chłopców
|
18.03.2022r.
Godz. 9.00
|
MSS Świtezianka
mosir@wolsztyn.pl
68 384 56 56
|
16.
|
Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt
|
23.03.2022r.
Godz. 10.00
|
SP Bucz
|
17.
|
Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych chłopców
|
23.03.2022r.
Godz.10.00
|
SP Bucz
|
18.
|
Szkolna drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
|
21.04.2022r.
Godz. 10.00
|
MOSiR Wolsztyn – Stadion
mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
|
19.
|
Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców
|
29.04.2022r.
|
Orlik Przemęt
|
20.
|
Mistrzostwa w plażowej piłce plażowej dziewcząt i chłopców
|
12.05.2022r.
Godz. 10.00
|
Osłonin - plaża
|