szukaj
szukaj

Wolsztyniak wygrał w Obornikach

2020-02-17
Relacja trenera: Tak jest!!! Mamy kolejne trzy punkty. Zwyciężamy w wyjazdowym meczu Spartę Oborniki Wielkopolskie 33:28.Mimo początkowego prowadzenia 3:1 mecz nie układał się dla nas dobrze. Byliśmy ospali, brakowało tempa i dynamiki. Gospodarze szybko przejęli inicjatywę i tylko dzięki świetnym interwencjom Kaczora nie zbudowali przewagi. Dopiero około 15 minuty złapaliśmy właściwy rytm i od stanu 6:6 zaczęliśmy budować wynik.

Pierwszą połowę zakończyliśmy czterobramkowym prowadzeniem 17:13. Źle zaczynamy drugą część spotkania. Spartanie szybko odrabiają straty i w 39 minucie prowadziliśmy już tylko jednym trafieniem. Na szczęście nie pozwoliliśmy gospodarzom na więcej. Poprawiliśmy grę w obronie, skuteczniej kończyliśmy ataki. Dziesięć minut później prowadziliśmy już 30:21. Niestety nie udało nam się ostatnie 5 minut. Nie trafialiśmy z czystych pozycji, przeciwnik skutecznie kontrował i zmniejszał dystans. Ten fragment meczu przegraliśmy 5:1, ale ostatecznie zwyciężamy na trudnym terenie 33:28.
Sparta Oborniki - Wolsztyniak Wolsztyn 28:33 (13:17)
Kaczorowski Mateusz, Tajchert Oskar - Wojtkowiak Michał 7, Świtała Marek 7, Frąckowiak Bartosz 7, Pietruszka Marcin 5, Siejek Kacper 4, Piątkowski Arkadiusz 3, Trybuś Karol, Lewandowski Mateusz, Hruświcki Wojciech, Żok Kacper, Piątkowski Jakub, Nowak Krzysztof, Drożdżyński Jakub.