samorządowy serwis informacyjny
Dzisiaj jest 24-06-2021
szukaj
szukaj

Znakomity występ młodych kajakarzy!

2020-09-23

W sobotę odbyły się Regaty o Puchar Prezydenta Nowej Soli, podczas których rewelacyjnie spisali się wolsztyńscy zawodnicy. Kajakarze ZRYWu wywalczyli aż 26 medali i zdeklasowali pozostałe kluby w ogólnej punktacji klubowej, gdzie zajęli pierwsze miejsce, zdobywając 336 pkt! Na kolejnych miejscach w punktacji generalnej uplasowali się gospodarze - KKS Nowa Sól (179 pkt) oraz KS Admira z Gorzowa Wielkopolskiego (117 pkt).

 

Rezultaty zawodników biorących udział w regatach:


K1 500m młodzików 2007
Nieborak Mateusz – 1 miejsce
Myssak Jan – 2 miejsce
Górny Miłosz – 6 miejsce
Kubaczyk Rafał – 7 miejsce
Matysiak Patryk – 8 miejsce

 

K1 500m młodzików 2006
Nyczkowiak Marcin – 1 miejsce
Kujawa Filip – 3 miejsce
Tomys Patryk – 6 miejsce

 

K1 500m młodziczek 2007
Jokiel Basia – 1 miejsce

K2 500m Dzieci chłopców
Wajs Eryk, Majza Mateusz – 1 miejsce
Lisiecki Wojtek, Kaźmierczak Mikołaj – 2 miejsce
Umiński Kacper, Lorenz Wojtek – 6 miejsce

 

K1 500m juniorek młodszych
Magda Radna – 3 miejsce
Amelia Getner – 4 miejsce

 

K2 500m Dzieci dz.
Tomys Zuzanna, Szczepaniak Natalia – 1 miejsce
Umińska Anastazja, Pańczyszyn Antonina – 6 miejsce
Kubaczyk Natalia, Szczepaniak Alicja – 7 miejsce
Kuncewicz Gabrysia, Szczepaniak Maja – 8 miejsce

 

K1 500m Juniorów młodszych
Jokiel Krzysztof – 1 miejsce
Jastrząb Kacper – 2 miejsce

 

B1 200m Dzieci chłopców 2009-2010
Wojtowicz Hubert – 5 miejsce
Manuszak Cezary – 6 miejsce

 

B1 200m Dzieci chłopców 2011 i młodsi
Jabłoński Emil – 5 miejsce
Brychcy Jan – 6 miejsce
Matysiak Łukasz – 7 miejsce

 

B1 200m Dzieci dziewcząt 2009-2010
Szczepaniak Maja – 5 miejsce
Kuncewicz Gabrysia – 6 miejsce

 

B1 200m Dzieci dziewcząt 2011 i młodsze
Kubaczyk Natalia – 2 miejsce
Szczepaniak Alicja – 3 miejsce

 

K2 500m Młodziczek 2006
Jokiel Basia, Hofman Zosia – 1 miejsce
Domagała Maja, Matysiak Justyna – 3 miejsce

 

K2 500m Młodzików 2006
Nyczkowiak Marcin, Kujawa Filip – 1 miejsce
Tomys Patryk, Górny Miłosz – 2 miejsce

 

K1 500m dzieci chłopców
Kaźmierczak Mikołaj – 1 miejsce
Majza Mateusz – 2 miejsce
Wajs Eryk – 4 miejsce
Lisiecki Wojtek – 7 miejsce

 

K1 500m dzieci dz.
Chojnacka Kinga – 1 miejsce
Kowalska Martyna – 2 miejsce
Szczepaniak Natalia – 3 miejsce
Tomys Zuzanna 8 miejsce
Pańczyszyn Natalia – 9 miejsce

 

K2 500m juniorek młodszych
Magda Radna, Getner Amelia – 2 miejsce

 

K1 500m Młodziczek 2006
Hofman Zosia – 1 miejsce
Domagała Maja – 4 miejsce
Matysiak Justyna – 5 miejsce

 

K2 500m Młodzików 2007
Nieborak Mateusz, Myssak Jan – 1 miejsce
Łuczak Daniel, Matysiak Patryk – 2 miejsce


Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
mapa powiat gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2019.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt
liczba odwiedzin: 19940184
online: 1
© 2019 MBEST