Poznań Nocą zdobyty
2018-03-09
W środę 7 marca odbył się piąty, finałowy bieg zaliczany do cyklu Poznaj Poznań Nocą (edycja 2017/2018). Centrum zawodów znajdowało się w budynku XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierz Wielkiego, natomiast areną zmagań biegaczy było Osiedle Piastowskie wraz z plantami nad Wartą. Wcześniejsze biegi PPN odbyły się w listopadzie, grudniu, styczniu i lutym, m.in. na poznańskiej cytadeli oraz Malcie. Zawodnicy z Moch zdominowali poznańską imprezę. W kategorii zaawansowanej (męskiej) pierwsze miejsce zajął Franciszek Galla a pozostałe miejsca na podium padły łupem Gracjana Cuprysia i Jacka Galla. W kategorii zaawansowanej – żeńskiej na drugim i trzecim miejscu uplasowały się Zosia i Kasia Galla. W kategorii średniej (żeńskiej) wygrała Basia Nowak a na trzecim miejscu sklasyfikowana została Magda Zając. W kategorii średniej (męskiej) Amadeusz Cupryś był drugi a w kategorii dla początkujących trzeci był Rafał Murawski.
W niedzielę 18 marca w Dominicach HKS Azymut Mochy organizuje Puchar Przedwiośnia w bno, na który serdecznie zapraszamy.