Śniadanie z … PRIMA POLAND Sp. z o.o.
2013-02-15

      Śniadanie z … to inicjatywa dedykowana mikro, małym i średnim firmom, która ma na celu wymianę dobrych praktyk i nawiązywanie biznesowych kontaktów między młodymi a doświadczonymi przedsiębiorcami z Wielkopolski. Śniadania z … będą odbywać się raz na kwartał i mają stanowić platformę do współpracy między firmami Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM a przedsiębiorstwami z całego województwa.

Wystąpienia gości będą stanowić analizy przypadków (case studies), dotyczące takich aspektów prowadzenia i zarządzania działalnością gospodarczą, jak: organizacja wewnętrzna, dystrybucja, sprzedaż czy marketing.

Pierwsze spotkanie 27 lutego br., pt. „Zarządzanie kulturą innowacyjną przedsiębiorstwa”, poprowadzą specjaliści z firmy Prima Poland sp. z o.o. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 9:00 i trwa do godziny 11:00.

Śniadania z … będą odbywać się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM. Chętnych zapraszamy do rejestracji na stronie: http://sniadanie.ppnt.poznan.pl

***

Firma Prima Poland sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od prawie 25 lat i stanowi część korporacji Douwe Egberts Master Blenders 1753, która pretenduje do bycia numerem dwa na rynku kawy i herbaty na świecie. 

Trzon kultury organizacyjnej firmy stanowi Kodeks Postępowania, który jest podstawą podejmowania wszystkich decyzji biznesowych i gwarantuje dokonanie etycznych wyborów. Podczas spotkania z przedsiębiorcami eksperci z firmy Prima Poland sp. z o.o. zaprezentują narzędzia, które pozwalają budować kulturę innowacyjną firmy i wpływają na osiąganie wysokich wyników.

***

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza to pierwszy w Polsce park naukowo-technologiczny, gdzie stworzono unikatowe na skalę regionu warunki dla współdziałania świata nauki z gospodarką, poparte kompleksową ofertą wsparcia dla przedsiębiorstw z całego kraju. 

Śniadanie z … odbywa się w ramach projektu „Budowa Zespołu Inkubatorów Wysokich Technologii – Materiały i biomateriały oraz Technologie informacyjne i komunikacyjne na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

Stanowisko ds. Rozwoju Przedsiębiorczości
Wolsztyńska Izba Gospodarcza

pliki do pobrania:
- Śniadanie z ...

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 16546501      online: 1
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.